A Regöly-Alapítvány

Szakmai Bizottság

Professzor Dr. Ondrejka Pál

A szakmai bizottság elnöke - egyetemi tanár, Semmelweis Egyetem II. sz. Sebészeti Klinika igazgatója

Szakmai életút

Professzor Dr. Rácz Károly

Egyetemi tanár, az Orvosi Hetilap Főszerkesztője, a II. sz. Belgyógyászati Klinika Igazgatója, a Semmelweis Egyetem Doktori Tanácsának elnöke, a Magyar Belgyógyász Társaság elnöke.

A Regöly Alapítvány Szakmai Bizottság az alábbi e-mail címen érhető el: szakmaibizottsag@regolyalapitvany.hu

Szakmai bizottság tagjai

• prof. dr. Ondrejka Pál