Pályázat benyújtása

Kérjük, hogy a 2017-ben odaítélendő Regöly-díjra az alábbi űrlapon nyújtsa be pályázatát. Tájékoztatjuk, hogy az egyéb úton beküldött pályamunkákat a Regöly Alapítvány Kuratóriumának nem áll módjában elfogadni. Amennyiben technikai segítségre van szüksége, kérjük írjon az info@regolyalapitvany.hu e-mail címre vagy vegye fel a kapcsolatot velünk telefonon a (+36-20) 953 5747 telefonszámon.

A pályázat tartalmi és formai kritériumairól a www.regolyalapitvany.hu/palyazati_felhivas.php címen tájékozódhat. A pályamunkák benyújtási határideje: 2017. május 22. (hétfő).

A pályamunkákat PDF formátumban kérjük feltölteni az alábbi űrlap kitöltését követően!

Sikeres pályázást kíván:

A Regöly Alapítvány Kuratóriuma

Minden mező kitöltése kötelező!

A megadott adatokat bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére nem adjuk át. A pályázati űrlap kitöltésével a pályázó hozzájárul, hogy a megadott e-mail címen a jövőben kapcsolatba léphessen vele a Regöly Alapítvány, értesítéseket, felhívásokat küldjön.

Pályázó neve:
Születési helye:
Születési ideje:
Lakcím:
- irányítószám:
- település:
- közterület neve:
- házszám:
E-mail cím:
Telefonszám:
Oktatási intézmény/munkahely:
Beosztás:
A megpályázni kívánt kategória: klinikai orvostudomány - orvos (40 év alatti)
kísérletes orvostudomány - orvos (40 év alatti)
orvostanhallgató
A pályamű címe:
Pályázat feltöltése (PDF):
MAXIMUM 24MB LEHET A FILE MÉRETE!

Bal oldali képen látható ellenőrzőkód:

PÁLYÁZAT BENYÚJTÁSA